חברים וחברות יקרים,

אנו שמחים להודיע על תחילת ההערכות לכינוס ה-55 של אגודת קלינאי התקשורת הישראלית בנושא חדשנות וטכנולוגיות בהפרעות בתקשורת. הכינוס יתקיים בין התאריכים 14 – 13 בפברואר 2019, ח' – ט' באדר א', ה'תשע"ט, במלון דן פנורמה בתל אביב.

הכינוס השנתי של קלינאי התקשורת מספק כל שנה חשיפה למחקר העדכני ביותר בתחום, לשיטות וגישות טיפול חדשות, לפרויקטים של התערבות בקהילה ולהצגות מקרים מקצועיות ומרתקות. הכינוס הוא הזדמנות להרחבת הדעת וללמידה מקצועית, ובו בזמן הוא מספק הזדמנות נפלאה למפגש חברתי מהנה בין חברים למקצוע. נושא הכינוס השנה נוגע בהשפעות מרחיקות הלכת של העולם הטכנולוגי המתקדם על תהליכי אבחון וטיפול ועל התקשורת שבין מטפל ומטופל. העולם הטיפולי והשיקומי מצטייד בשיטות חדשניות, המאפשרות שכלול וייעול של תהליכי טיפול, בנייה של סביבה טיפולית התואמת את הצרכים של המטופל, נגישות מהירה למידע, החלפת מידע בין קלינאים, שיקום מרחוק ועוד. כל אלה דורשים מאתנו, אנשי המקצוע, להתעדכן כל רגע ורגע "ולהיות בעניינים". הכינוס הוא מקום אידיאלי לחלוק ידע ולהתעדכן בחידושים האחרונים ביותר.

כבכל שנה, הכינוס יכלול מושבי הרצאות וסימפוזיונים שיציגו את העשייה המחקרית והקלינית הענפה הקיימת בארץ, מושב פוסטרים ייעודי המזמין שיח ישיר עם המציגים סביב הנושאים השונים, סדנאות שמאפשרות למידה משמעותית תוך התנסות בקבוצות קטנות ופאנלים מקצועיים הנותנים מקום לליבון נושאים מקצועיים הנמצאים בלב העשייה היומיומית שלנו.

נשמח לפגוש אתכם בכינוס כמציגים וכמאזינים, כלומדים וכמלמדים

בברכת שנה טובה,

ד"ר עמליה בר-און – יו"ר הכינוס

     ד"ר אסנת סגל – יו"רית האגודה                                    טלי בר-משה – ס'. יו"רית האגודה